Scrappers "Podstawowe Toolkit: Narzędzia potrzebne Scrapbooking

<< Uncategorized
  Uncategorized>>
scrapbooking
Abhishek Agarwal asked:


Początek scrapbookers (lub scrappers) stoją przed wyzwaniem w pierwszym. It takes kreatywności i umiejętności dobrej organizacji do złożenia najwyższej klasy notatniku. Scrappers potrzebę doświadczenie w układ, projektowania i korzystania z materiałów. Jadąc z odpowiednim notatniku tematu może być trudnym zadaniem dla początkujących scrappers. I budowy wielkiego notatniku wymaga odpowiednich narzędzi.

4 Scrapbooking Narzędzia – przyczyn potrzebne do dokonania Scrapbook

można uruchomić Scrapbooking z bardzo podstawowy zestaw narzędzi, wymienionych tutaj, a nie od budowania. Scrapbooking narzędzi służyć różnym celom, od prostych przygotowanie zdjęcia i pamiątki z narzędzi, które pomogą Ci stworzyć ciekawe dekoracje i embellishments. Wiele narzędzi będzie pochodzić z szuflady biurka lub toolchest. Ale będziemy chcieli sprawdzić swój Scrapbooking dostaw magazynu przedmiotów zaprojektowanych specjalnie dla Scrapbooking.

1. Nożyczki. Nie śmiej się. To może się wydawać oczywiste, ale nożyczki są podstawowym narzędziem Scrapbooking. Pomagają one przynieść celu zdjęcia i pamiątki, które pozwalają na kreatywność podczas konstruowania formy i linii. Możesz użyć nożyczek do więcej niż uprawa zdjęć. Jedna część jest Scrapbooking cięcia papieru, pianki, tkaniny i kształtów w celu uzupełnienia i podkreślać swoje pamiątki. Nożyczki są podstawowe dla scrapper. Istnieją dwa rodzaje nożyczki wspólnych Scrapbooking:

– Tradycyjne cięcia papieru. Normalne nożyczki, które codziennie są przydatne linie do cięcia i przycinania zdjęć. Ważne jest, aby używać ostrych nożyczek do tego celu, tak aby Twoje kawałki są czyste i schludne. Nie chcesz uszkodzenia materiałów, zanim jeszcze je w książce.

– Crafting. Te nożyczki są dostępne w sklepach zaopatrzenia sztuki i sklepów. Pochodzą one w kształty charakterystyczne dla różnych rodzajów ciętych. Krzywe, ZIG-zags, a fale są trzy kształty używane do cięcia papieru i embellishments notatniku. Dodają swada na stronach.

2. Hole Punches. Możesz znaleźć pojedyncze-hold stemplami konfetti do tworzenia podobnych dekoracji lub do otworów do mocowania wstążki, przędzy lub wątku i wiązanie rzeczy na stronach. Podobnie jak w przypadku nożyczek, istnieją dwa typy punch dostępne scrappers i prawdopodobnie potrzeba obu. Konwencjonalne uderza się okrągłymi otworami. Więcej niekonwencjonalnym kształcie stemplami utworzyć dziury. Pięć punktu stemplami utworzyć śnieżynkami, kwiaty i gwiazdki. Możesz znaleźć Scrapbooking stemplami, które tworzą Daisies, gwiazdy, serca, footprints, liści, spirale, tygrys paw prints, motyle, inne owady, a nawet Mickey Mouse kształt. Obejmują one w wielkości od 1 / 2 cala do prawie 2 cali, dzięki czemu można stworzyć szereg ciekawych kształtach, które można dodać do notatniku Apel. Będziesz prawdopodobnie chcesz otrzymywać różne dziury stemplami na ten cel.

3. Pensety. Pensety pomóc obsługi małych przedmiotów i kleju bez bałaganu lub smudging zdjęć i stron. Łatwe do znalezienia i niedrogie, pinceta to musi!

4. Toolkit Choices. Scrappers wykorzystania różnorodnych narzędzi, aby dodać tekstury i podniecenie do ich stron. Nie trzeba się ich wszystkich od razu, ale można rozważyć niektóre z tych Scrapbooking użyteczne narzędzia do narzędzi.

– Papier lawirant – pianki lub Pieczątki – jednostki noża – oczko seter

– władcy – klej pióro – cięcie mat – tag animator

– drutu kuter – pianki szczotki – specjalnych klejów – kolorowe zszywki

– nabłyszczacze długopisy – kości folderze – jednostki młotek – śledzenie rysika

– wolne od zanieczyszczeń kwaśnych długopisy – metalicznej blachy – wygniatania rysika – papier crimpers

– obrotowej dysku frez – igieł i nici do szycia — wstążka żelazka i crimpers – narzędzie oceny

5. Komputer. Cóż, to nie dokładnie narzędzie można uruchomić na Scrapbooking sklepu podnieść na chwilę wypowiedzenia. Ale komputer może być cennym narzędziem dla Scrapbooking. Możesz go użyć do badania swój temat i dodać informacje na temat poszczególnych zdjęć i pamiątki. Można również znaleźć wiele pomysłów, obrazów, szablonów i akcesoria do notatniku wyszukując Scrapbooking witryn. A jeśli naprawdę chcesz stosować komputer umiejętności Scrapbooking, próby podejmowania wirtualny notatnik i publikuj swoje prace twórcze w Internecie. Możesz budować własną notatniku stronie!

Scrapbooking jest zabawne hobby, które produkuje piękne rodziny heirlooms przekazać pokolenia na pokolenie. Inwestowanie czasu i energii na tworzenie własnych notatniku pozwala wznieść przypadku osoby, lub ważną częścią życia. Pozwala także być tak twórczy jak można się w montażu i koordynację materiałów, kolorów, kształtów i obrazów w spójnej, opartej tematycznie całość, że opowiada swoją historię.

Aby utworzyć wielki notatnik musisz te narzędzia i wiele innych. Ale narzędzi opisanych tutaj będzie Ci startu do super start! Więc baw się dobrze! Start złomowanie!Tags: Art Supply Stores, Desk Drawer, Distinctive Shapes, Keepsakes, Organization Skills, Scissors, Scrapbookers, Scrapbooking Supply Store, Toolchest, Top Notch

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.